Fjalori i Historise – Fjalor Historik

Fjalori i Historise – Fjalor Historik


Lista e fjalëve sipas radhës:

Pages ( 1 of 20 ): 1 2 ... 20Vazhdo»

3 Replies to “Fjalori i Historise – Fjalor Historik”

   1. Hono Lulu

    Si emër,
    historiku është përmbledhja e ngjarjeve dhe
    i të dhënave që lidhen me zhvillimin e diçkaje.

    Si mbiemër:
    1. historik është diçka që i takon historisë,
    2. është diçka që është e vërtetë,
    3. është diçka e rëndësishtme që ja vlen të mbahet mend

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *